Pagrindinis

ANTARES POLYMAX 4SEASONS 185/65 R15 88H

ANTARES POLYMAX 4SEASONS 185/65 R15 88H

ANTARES POLYMAX 4SEASONS 185/65 R15 88H

Prieinamumas: 4+ vnt.

40,00 €

Prekės kodas: 132726

Pristatymo laikas: 2-3 d.d.

Plotis: 185

Aukštis: 65

Skersmuo: R15

Sezoniškumas: Universalios

Gamintojas: Antares

Apkrovos indeksas: 88

Greičio indeksas: H

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
70 dB

ANTARES POLYMAX 4SEASONS - tai universali visų metų laikų ekonominės klasės padanga, skirta lengvosioms transporto priemonėms. Šis modelis yra teisingas pasirinkimas vairuotojams, siekiantiems puikaus našumo, eksploatacinių savybių, gero sukibimo su sausa ir šlapia danga bei patogaus ir mažatriukšmio vairavimo už mažesnę kainą.
Progresyvių technologijų ir gamybos metodų dėka, POLYMAX 4SEASONS protektoriaus raštas ir padangos karkaso struktūra užtikrina ne tik jos tinkamas stabdymo ir valdymo savybes žiemos metu snieguotame kelyje, bet ir puikų valdomumą sausame ir šlapiame kelyje vasarą, trumpesnį stabdymo kelią bei mažesnį triukšmingumą.
Tai priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą ir ieškantiems palankaus prekės vertė/prekės kaina santykio. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais.

Trumpai apie kompaniją. Antares Tires prekinis ženklas priklauso kompanijai Zhaoqing Junhong Co., Ltd., kuri yra dukterinė SD-International įmonė. Antares sparčiai plečiasi ir didina padangų gamybos apimtis ir eksportą į Azijos, Europos ir Š. Amerikos rinkas.
Kompanija per metus pagamina 7 mln. padangų vienetų, virš 20 skirtingų modelių. Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą. Antares šūkis - kokybė, vertė, našumas. Zhaoqing Junhong Co., Ltd. taip pat priklauso padangų prekiniai ženklai Sonny ir Maxtrek.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Zhaoqing Junhong Co., Ltd glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus ir verslo plėtrą.
Įkūrimo metai/šalis: 2006/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.