Pagrindinis

Achilles ATR-K ECONOMIST 155/55 R14 75H XL

Akcija
Achilles ATR-K ECONOMIST 155/55 R14 75H XL

Achilles ATR-K ECONOMIST 155/55 R14 75H XL

Prieinamumas: 0 vnt.

55,00 € 63,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 109311

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 55

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Achilles

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: H

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 72

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Savybės: XL

E
C
72 dB

ACHILLES ATR-K ECONOMIST yra aukštos kokybės padanga, kuri Jūsų automobiliui suteikia šiuolaikinį stilių, našumą, vairavimo komfortą ir saugumą už mažesnę kainą.Tai gi, šis modelis yra puikus pasirinkimas kasdieniam važiavimui klimatinėse zonose ir šalyse su pliusine temperatūra, t. y. keliuose be sniego, ledo ar plikšalos.
Tai puiki trijų metų laikų padanga, kuri gerai valdoma ir lietingą dieną, ir gausiai užtvindytuose keliuose.Modelis ATR-K ECONOMIST turi dvigubą centrinę korpuso juostą, kuri garantuoja sklandų ir komfortišką važiavimą. Likusioje protektoriaus dalyje, įskaitant padangos bortus, yra gilūs grioveliai ir briaunos, veiksmingai užtikrinantys puikų sukibimą su kelio danga, saugų vairavimą tiesiame kelyje ir posūkiuose bei mažą triukšmingumą.
Be to, ACHILLES ATR-K ECONOMIST turi nedidelį riedėjimo pasipriešinimą, kas laiduoja geresnį degalų taupymą ir eksploatacijos ekonomiškumą. Tai priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą ir ieškantiems palankaus prekės vertė/prekės kaina santykio. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais.

Trumpai apie kompaniją. Achilles Radial - tai ambicingas ir nuolat progresuojantis padangų gamintojas, metantis iššūkį pasaulinei padangų gamintojų rinkai. Naujos kartos padangos gaminamos dviejose gamyklose - 55 hektarų ploto Multistrada Arah Sarana (arba MASA) mieste ir 128 hektarų dydžio gamykla East Cikarang mieste. Gamybos patirtis, išmintis ir išmanus vadovavimas - tai Achilles Radial stipriosios pusės, padedančios sekti padangos rinkos tendencijas ir išlikti konkurencinga kompanija.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Achilles Radial nuolat diegia padangų gamybos inovacijas ir technologines naujoves. Jų dėka, buvo sukurti dabar jau gerai pasaulinėje rinkoje žinomi kokybiški ir patikimi padangų modeliai: Passenger Tire, Commercial Tire, Truck and Bus Tire, Competition Tire, Industrial Tire. Gamyboje naudojamas pažangus Achilles Ultra High Performance (UHP) metodas.
Įkūrimo metai/šalis: 1988/Indonesia
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam ir krovininiam transportui, komercinės padangos, sportinės padangos.